TALEX s.j.

Mower DL TALEX (Disc mower)2 Video

0
Kosiarki dyskowe,tylne TALEX z serii DL charakteryzują się zwartą,mocną i przede wszystkim prostą konstrukcją,zbudowaną w oparciu o lekką listwę COMER.Kosiarki z serii DL produkowane są w czterech szerokościach roboczych:2,1m;2,5m;2,8m oraz 3,2m.

Charakterystyka kosiarek dyskowych z serii DL:
KOSZENIE-sprawdzona lekka listwa tnąca firmy COMER zapewnia najwyższą jakość koszenia terenów zielonych.
OBSŁUGA-listwa tnąca wyposażona w dyski z trzymakami noża'szybkiego montażu' zapewnia bardzo szybką wymianę noży bez potrzeby używania dodatkowych narzędzi,oprócz klucza w który maszyna jest wyposażona.Dzięki gładkiej strukturze materiału,zabrudzenia nie przywierają do osłony co pozwala łatwo utrzymać ją w czystości.
TRANSPORT-kosiarki dyskowe TALEX z serii DL posiadają trzy pozycje transportowe:pionowo z boku ciągnika,pionowo z tyłu ciągnika oraz poziomo z tyłu ciągnika.

BEZPIECZEŃSTWO-osłona zrobiona z wysokiej jakości materiału o grubości 0,9mm.Materiał z którego zrobiona jest osłona wzmocniony został przędzą dzięki czemu jest bardzo odporny na czynniki atmosferyczne przez co nie traci swoich wartości oraz jest bardzo odporny na uszkodzenia mechaniczne.W standardzie hydraulika maszyny jest zabezpieczona zaworem kulowym,co w razie uszkodzenia układu hydraulicznego zabezpiecza kosiarkę przed uszkodzeniem.

Więcej informacji na www.talex-sj.pl

Customer comments

No comments were found for Mower DL TALEX (Disc mower)2 Video. Be the first to comment!