JAGODA JPS Agromachines

WEEDING MACHINE IN ROWS

Urządzenie do pielenia ZUZA 3 przeznaczone jest do mechanicznego niszczenia chwastów z upraw rosnących rzędowo w rozstawie umożliwiającym przejazd ciągnikiem nad uprawianym szpalerem.

Urządzenie do pielenia ZUZA 3 doskonale sprawdza się w uprawach ekologicznych, w których stosowanie herbicydów do zwalczania chwastów jest ograniczone.
Przykładowe zastosowania to: młode porzeczki, truskawki i inne sadzonki do wysokości ok. 0,5m.
Maszyna zaczepiana jest na trzypunktowym układzie zawieszenia i napędzana z wewnętrznej hydrauliki ciągnika. Podczas pracy operator, który siedzi na urządzeniu, za pośrednictwem ruchomych ramion steruje praca wirujących głowic. Głowice wyposażone są w trzy pary sprężynowych pazurów niszczących chwasty lub dodatkowo w pionowe noże. Głębokość pracy ustawia się zmieniając wzajemne położenie głowicy i talerzyka podporowego, który kopiuje teren. Urządzenie wyposażone jest w zawór regulujący prędkość obrotowa głowic.
Pielnik ZUZA 3 produkowany jest w wersji jednorzędowej z możliwością przesunięcia z osi ciągnika w prawo lub w lewo o ok. 20 cm. Możliwe jest również dołączenie dodatkowych modułów i zbudowanie wersji dwu lub trzyrzędowej.

www.jagoda.com.pl
Skontaktuj się z nami: jagoda@jagoda.com.pl
Odwiedz nasza strone internetowa: https://tinyurl.com/ybor77cn
Skontaktuj się z nami na LinkedIn: https://tinyurl.com/y79tg4zs